אין דבר קשה ופוגע יותר מאשר הטרדה מינית בעבודה, מקום העבודה שלכן, בו אתן אמורות לחוש בטוחות, בעלות עוצמה ותורמות, הוא מקום נורא לעבור בו הטרדה מינית.

במקום שיתייחסו אליכן בצורה מקצועית ואיכותית, במקום להרגיש שאתן בעבודה בה אתן תורמות מהידע שלכן ומוערכות על פי הישגכן המקצועיים, אתן הופכות קורבן של הטרדה מינית במקום העבודה שלכן.

זה הופך את העבודה לסיוט יום יומי, לחוויה מלאת חרדות, אשמה פחד וסבל.

בזמן ההטרדות אתן נתונות בחרדה כפולה, אתן סובלות מאוד מאותה הטרדה בעבודה ומצד שני פעמים רבות אתן חוששות לאבד את מקום העבודה שמפרנס אתכן את ילדכן ואת משפחתכן.

אתן לא יודעות למי לספר ואם לספר על הסבל שאתן עוברות, חוששות לעתים לספר לבעל או למשפחה על הסבל שאתן עוברות ולא יודעות אם להשקיט את הפרשה או לחשוף אותה.

עברתן הטרדה מינית במקום העבודה? - זה המקום לשבור שתיקה ולקבל פיצוי

חשוב שתדעו כי אם אתן עוברות הטרדה בעבודה, אין כול הצדקה לסבל שאתן עוברות, לאיש אין זכות לפגוע בגופכן בנפשכן, בשלמותכן, בשלוות נפשכן, בכבודכן.

הטרדות מיניות בעבודה גורמת עוגמת נפש רבה לקורבן, קשורה בתופעות איומות כמו אפליה בעבודה לאחר סירוב שלכן לשתף פעולה עם הטרדה בעבודה של מנהל או אפילו קבלת הודעת פיטורין לאחר שלא הסכמתן לשתף פעולה עם הטרדה בעבודה (קראי גם: פיטורין שלא כדין).

על הסבל הזה ועל ההשפלה הזאת מגיע לכן פיצוי, החוק עומד לצד קורבנות הטרדה מינית בעבודה ובתי המשפט מתייחסים בחומרה לתופעות אלה בעולם העבודה.

אל תנהלי מלחמה לבד!

קשה לנהל מלחמה בתופעה כמו הטרדות מיניות במקום העבודה לבד, במצב רגיש וקשה כזה אתן זקוקות לגב של עו"ד דיני עבודה חזקה ומנוסה בתחום זה של הטרדות מיניות בעבודה – עו"ד אסתי עוקב מנוסה מאוד ורבת ניסיון עשיר של מעל 15 שנה בייצוג מקרים של הטרדה מינית בעבודה ותדאג לתמוך בכן תוך התהליך של מיצוי זכויותיכן לאחר הטרדה בעבודה.

במשרד עורכת דין אסתי עוקב אתן לא לבד, לצדכן תילחם עורכת דין חזקה ונחושה.

מגיע לכן פיצוי על הסבל, ועל עוגמת הנפש. פנו לעו"ד אסתי עוקב לקבל אוזן קשבת, חיזוק והבנה, וכן לשמוע על זכויות העובד ולקבל תמיכה וכוח.