רבים מהם מגישים תביעות לקבלת פיצויים מהביטוח הלאומי, לאחר פגיעה שעברו, ונתקלים בחומה בירוקרטית שקשה מאד לחדור דרכה. רק עו"ד ביטוח לאומי, בעל ניסיון רב שנים ובקיאות מלאה בתחום, יוכל לסייע. אז מהם תחומי העיסוק של עורך דין לענייני ביטוח לאומי? ואיזה משרד מתמחה בכך במיוחד?

עורך דין לביטוח לאומי: ועדות רפואיות

רבות סופר ונכתב על הועדות הבעייתיות של הביטוח הלאומי, שאמורות לקבוע את דרגת הנכות של האדם, אם יש כזו, ובהמשך לכך גם את הפיצויים שמגיעים לו. עוד ביטוח לאומי יכול בהחלט להפוך את התמונה למעט פשוטה יותר. עורך דין לביטוח לאומי יוכל להתנהל בשם הלקוח שלו, מול המוסד לביטוח לאומי, ואף לייצג אותו בוועדות הרפואיות עצמן. הסיוע שלו יכול לשפר את הזכויות הניתנות למיוצגים, שבלא מעט מקרים מרגישים כי לא נעשה עימם צדק. יש בכך פוטנציאל עצום לפגיעה כלכלית, שעלולה להשפיע לרעה על המשך החיים של אותו אדם.

הסיוע של עוד ביטוח לאומי עשוי להידרש בשלל מקרים, המרכיבים למעשה את נושאי ההתמחות של עורך דין לענייני ביטוח לאומי – תאונת דרכים, תאונת עבודה, רשלנות רפואית, מחלת מקצוע וכדומה. לא תמיד ההתנהלות במקרים האלה היא רק מול המוסד לביטוח לאומי, אך יש בהחלט מקרים בהם הדבר מהווה חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה המשפטית שיש לנקוט בה.

כל הסיבות לפנות לעו"ד ביטוח לאומי  – אסתי עוקב

משרדה של עורכת הדין אסתי עוקב נחשב לאחד המובילים באזור השרון בתחום, ומכאן שפנייה אליו היא צעד מומלץ לכל מי שמחפש עוד ביטוח לאומי. המשרד מתמחה בכל הנושאים אותם עורך דין לביטוח לאומי צריך להכיר לעומק, כאשר הסיוע שלו כולל הגשת תביעות, יישוב מחלוקות, ייצוג הלקוחות בוועדות הביטוח הלאומי ואף במקרים המגיעים אל בין כתלי המשפט השונים. הניסיון רב השנים של המשרד והיחס האישי שמקבל כל לקוח ולקוח, מסבירים את המוניטין החיובי לו זוכה המשרד כבר שנים.