כל ישראלי כיום צריך לעבוד סביב השעון על מנת להתפרנס בכבוד. כאשר הוא לא מקבל את הזכויות המגיעות לו בעבודה, הוא ניצב בפני צרה צרורה. 

לא מעט מחלוקות בין עובדים למעסיקים מגיעות לכתלי בתי הדין לעבודה, כאשר ההמלצה היחידה לכל מי שנכנס לתחום היא אחת – בין אם מדובר במחלוקת בנושא פיטורין, זכויות של עובד או כל נושא אחר, ייצוג בבית הדין לעבודה הוא בגדר חובה.

ויש גם המלצה על משרד מוביל במיוחד בתחום עו"ד לדיני עבודה.

מדוע אסור לוותר על ייצוג משפטי?

ייצוג משפטי בבית הדין לעבודה הופך לכורח המציאות עקב לא מעט סיבות. זה מתחיל עם העובדה שתחום זה נחשב לאחד המורכבים בקשת המשפטית.

הסוגיות השונות המרכיבות אותו, דוגמת תביעת שעות נוספות, נראות פשוטות על הנייר, אך בפועל מתגלות כמורכבות פי כמה.

התחום כולל בתוכו סעיפים שאינם מובנים מאליהם, חלקם עלולים להתנגש אחד בשני, כאשר גם לתקדימי העבר המשפטיים יש מקום בלא מעט מקרים.

זו הסיבה בגינה חשוב שעורך הדין לא רק יפעל בתחום דיני העבודה, אלא גם יתמחה בו (אפילו באופן בלעדי עורך דין שמתמחה בדיני עבודה) בשל העובדה שככל הנראה יעמוד מולו עורך דין לענייני חברות מטעם המעסיק.

בהמשך לכך, ייצוג בבית הדין לעבודה יאפשר לשפר את נקודת הפתיחה של האדם הפונה לסיוע המשפטי בעשרות מונים.

עורך דין הבקיא בתחום יוכל לגבש יחד איתו אסטרטגיה מנצחת, לבצע עבורו ובעזרתו פעולות שמשפרות את סיכויי ההצלחה (למשל, בירור פרטי המקרה, בחינת הסכמים או המצאת מסמכים), ובעיקר – להיות שם עבורו בכל שאלה או בקשה.

אנשים המעוניינים לדעת מהן זכויות של עובד לפני החתימה על הסכם עבודה, אם לוקחים דוגמא נפוצה, רצוי מאד שיפנו לעורך דין דיני עבודה הפועל בשדה המשחק.

ייצוג בבית הדין לעבודה - כך תעשו זאת נכון

זקוקים לשירותי ייצוג בבית הדין לעבודה? מעוניינים להגיש תביעת שעות נוספות? משרד עורכי דין אסתי עוקב, שהוקם בשנת 2002, ישמח לעמוד לשרותכם.

המשרד מעניק ללקוחותיו את כל הפתרונות בתחום המורכב של דיני עבודה, כולל פתרון מחלקות, יישוב סכסוכים וייצוג הלקוח בבתי הדין הרלוונטיים.

למשרד ניסיון רב בייצוג עובדים, כאשר אחוזי ההצלחה שלו גבוהים ומרשימים במיוחד.