מטבע הדברים ועדה רפואית של ביטוח לאומי מעלים ספקות מפעם לפעם בנוגע למקרים כאלה ואחרים, ספקות אלו נובעות בעיקר משום העובדה כי נגלים בפני החוקרים של המוסד לביטוח לאומי אי אמיתות לגבי מצבם הרפואי של פלוני או אלמוני כפי שהוצגו בפני ועדה רפואית של ביטוח לאומי.

אך האם זה אומר דבר לגבי מצבכם שלכם? סביר להניח שלא, אולם בכדי לוודא כי אכן נעשות כל הבדיקות הנדרשות בצורה עניינית ותקינה בעניינכם מוטב להתייעץ עם עורך דין ביטוח לאומי עוד בטרם תחליטו על צעדים כאלה ואחרים אל מול ועדה רפואית ביטוח לאומי.

ערעור מול הועדה הרפואית של ביטוח לאומי

ועדה רפואית ביטוח לאומי מתכנסת על מנת לבחון את התביעה שלכם לנכות זמנית או חלילה לנכות צמיתה. הועדה מורכבת מרופא מומחה לתחום ונציגי הביטוח הלאומי שבוחנים כל מקרה לגופו. ואם זאת לא פעם ישנן מחלוקות לגבי ההחלטה אשר התקבלה על ידי ועדה רפואית של הביטוח הלאומי.

כאמור יש לכם זכות לערער על כל החלטה, הערעור צריך שיעשה בהתאם לנהלים של המוסד לביטוח הלאומי. עורך הדין מטעמכם יוכל סביר לוודאי לייצג אתכם נאמנה ולמצוא את הדרך הטובה ביותר לשכנע את ועדה רפואית ביטוח לאומי כי אכן הנכם זכאים לקצבת נכות או כל דבר אחר.

מדוע חשוב להיות מיוצג על ידי עורך דין מול ביטוח לאומי?

מעבר לנכתב למעלה עורך דין מטעמכם ילווה אתכם לאורך כל הדרך גם במקרים שישנה החמרה במצבכם הרפואי ויש צורך בשינויים כאלה או אחרים. ועדה רפואית ביטוח לאומי פועלת על פי תקנונים, עורך דין שמתמחה לתחום סביר לוודאי כי הוא מכיר את התקנון על בוריו ובכך יוכל להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולהבטיח כי תקבלו את המגיע לכם.

עורכת הדין – עורכת דין לביטוח לאומי

משרדה של עורכת הדין אסתי עוקב אשר פועל ומייצג רבים מול מוסדות הביטוח הלאומי ידע לייעץ אתכם ולכוון אתכם בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר. עורכת הדין עוקב יצגה אלפי לקוחות באחריות מרובה לאורך כל הדרך.