אם הקמתם חברה או שאתם הופכים חברה קטנה, או שותפות לחברה בע"מ זה הזמן לפנות אל עו"ד המתמחה בתחום של ייצוג חברות. בתחילת כל תהליך של ייצוג חברות קיים קודם לכל הליך של רישום חברה. רישום חברה הוא תהליך משפטי שצריך להתנהל בחוכמה על ידי עו"ד מומחה בתחום של ייצוג חברות. עו"ד ייצוג חברות יסייע לכם לבנות חברה בע"מ מסודרת בעזרת כול המסמכים המשפטיים הנדרשים, עו"ד ייצוג חברות יעבור אתכם על הפרטים השונים בתהליך רישום חברה כמו למשל מי יהיה דירקטור החברה או מי יהיו בעלי המניות.

החל מרגע היווסדה נדרשת כל חברה להעסיק עורך דין לענייני חברות. במשרדנו מתמחים בתחום ויודעים כיצד לטפל בצרכים השונים והייחודיים של החברות במשק, ביניהם יסוד תקנון, חתימה על חוזי עבודה וחוזי העסקה, הגשת דו"חות שנתיים ועוד, שדורשים כולם התמחות מיוחדת של עורך דין ייצוג חברות.

רוצים לדעת יותר על ייצוג חברות? אנו זמינים לכל שאלה, ייעוץ ועזרה. צלצלו אלינו

עורך דין ייצוג חברות- היועץ האישי שלך

למעשה, עורך דין ייצוג חברות משמש כיועץ אישי לבעל החברה. בשל הסוגיות השונות וריבוי הקונפליקטים אתם נאלץ בעל החברה להתמודד, הוא זקוק ליועץ ניטרלי ומקצועי שיסייע לו לנתב את קבלת ההחלטות בהתאם לחוק וידאג שיבצע את כל חובותיו הנדרשות על פי חוק באופן הראוי והטוב ביותר.

הצורך בעורך דין לייצוג חברות עוד מראשית הקמת החברה

חברה גם זקוקה להסכם מייסדים ולתקנון חברה טוב, עו"ד ייצוג חברות יבנה לכם תקנון חברה איכותי ובנוי היטב בצורה נכונה משפטית ועסקית. עו"ד ייצוג חברות ינחה אתכם איך לעמוד בדרישות החוק מכם כחברה בע"מ. יש מגוון דרישות של החוק שחשוב לעמוד בהן בכדי לא לעבור על החוק ולעמוד מול קנסות סנקציות ועונשים. משרד עו"ד אסתי עוקב תלווה את החברה שלכם כאשר היא נזקקת לכל טיפול משפטי.

טיפול בכל היבט משפטי הנדרש לחברה שלכם עם עורך דין לייצוג חברות

כל היבט משפטי שהחברה שלכם נזקקת לו יטופל ביסודיות. כמו מקרים בהם אתם צריכים להגיש דוחות לרשם החברות ולשלם אגרות שנתיות לרשם החברות. עורך דין טוב יסייע לכם כמובן בהיבטים המשפטיים של ההתנהלות העסקית של החברה שלכם כמו למשל מקרים בהם לקוחות נתנו לכם צ'קים שחזרו ויש לבצע הליכי הוצאה לפועל כדי לגבותם. ועד ליווי משפטי למהלכים עסקיים שונים. כחברה אתם מעסיקים עובדים ולכן מומלץ לכם כמובן לעבוד עם עו"ד כמו עו"ד אסתי עוקב אשר משרדה מתמחה ומצוי לעומק בתחומים מספר, המשרד של עו"ד אסתי עוקב יכול לסייע לכם בתחום דיני עבודה כמעסיקים וגם בכול מה שכרוך בתחום המסחרי כחברה. עו"ד אסתי עוקב היא עו"ד רבת ניסיון ומוניטין איכותי בתחום ייצוג חברות, דיני עבודה, הוצל"פ ותחומים נוספים.

עורך דין ייצוג חברות - מגוון שירותים מקצועיים

פרט להקמת החברה וטיפול בכל צורכיה מול הרשויות והעובדים, עורך דין לענייני חברות מסייע בבניית מעטפת שירותים במגוון תחומים נוספים:

  • ליווי עסקאות וניהול משא ומתן מול קבלני משנה, שותפים עסקיים, עובדי החברה, בנקים ורשויות מס, בעלי מניות וכו'.
  • ניסוח חוזים והסכמים- הכנת הסכמי העסקה, הכנת מסמכים באשר לקניינים רוחניים של החברה, ניסוח חוזי אופציות, הסכמי התקשרויות, חוזה שכירות, הסכמי סודיות ושיתופי פעולה, הסכמי הפצה, זיכיון, תקנונים, הסדרי חוב ועוד.
  • ייעוץ וייצוג בסכסוכים מסחריים ועסקיים- בין תפקידיו של עורך דין ייצוג חברות נמנה גם מתן ייעוץ מקצועי, הנחייה וייצוג החברה, בעליה, מנהליה ועובדיה במחלוקות עסקיות ומסחריות לצורך פתרון סכסוכים ואי הסכמות. מתוקף תפקידו להכין גם חוות דעת משפטיות, לטפל בפניות של הלקוחות, הספקים ויתר הצדדים, ללוות את החברה בתהליכי פירוק, הסדרי חוב, דיני עבודה ועוד.