חוששים שפגעו בזכויותיהם במקום העבודה? אתם חוששים שאתם לא ממשים את זכויותיכם עד תו? עורך דין דיני עבודה יכול לסייע לכם לבדוק, האם אתם מקבלים את כל מה שמגיע לכם, וכיצד תוכלו לממש את כל זכויותיכם מבלי לפגוע במעמדכם במקום העבודה.

למה אתם זקוקים לעורך דין דיני עבודה?

לא לכולם יש את הידע המקצועי שנדרש לייצוג בבית הדין לענייני עבודה, אך יותר מכך, על מנת לעמוד מול המעסיק כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין לענייני עבודה שישמש כמגשר, וידע לנתב את ההליכים לטובתכם וגם לשמור על תקינות היחסים עם המעסיק.

זקוקים לעורך דין דיני עבודה? פנו למשרדנו, ואנו נשמח לייעץ לכם ולבחון כיצד תוכלו לממש את כל זכויותיכם בדרך המהירה והבטוחה עבורכם.

משרדנו הוא מהמובילים בישראל בייצוג עובדים, ועדי עובדים, כמו גם מעסיקים, בתביעות בנושאים שונים. המשרד מעניק מעטפת שירותים משפטיים ויודע לתת מענה למגוון נושאים פנים וחוץ ארגוניים.

משרדנו מתמחה במשפט העבודה והקיבוצי ובעל ניסיון מעל 17 שנים בקבלת זכויות עובדים בכירים ומעסיקים מכל קצוות המשק.

למשרד עו"ד דיני עבודה תל אביב ניסיון רב בניסוח חוזי עבודה פרטיים וייצוג עובדים בכירים, מתן ייעוץ משפטי שוטף לחברות, למעסיקים ולעובדים בכל תחומי משפט העבודה הפרטי ובין השאר ליווי בשאלות של שכר וזכויות עובדים – שעות עבודה, עובדי קבלן עצמאי, דמי מחלה, שכר מינימום, הגנת השכר, דמי הבראה, דמי נסיעות, שעות המנוחה השבועית, הליכי פיטורים וסכסוכי עבודה – חישוב פיצויי פיטורים, זכויות נשים בהריון – חופשת לידה, דמי לידה, הפליה בעבודה, אפליה על רקע גיל, יחסי עובד מעביד, ייצוג בהליכי פישור, בוררות וגישור בענייני עבודה,  ייצוג בשימוע לפני פיטורין, ייצוג בבתי הדין לעבודה, כולל ייצוג בבית הדין הארצי , בג״צ ובבית המשפט העליון.

האם אתה מכיר את זכויותיך?

מקובל לחשוב, שעורך דין לענייני עבודה יכול לסייע רק במידה וחלה הפרת זכויות. אך האמת היא שלא צריך לחכות שתתרחש הפרה כזו או אחרת, וניתן פשוט להיערך מראש, כדי לדעת ולהיות מודעים.

מרבית העובדים לא מכירים את זכויות העובד שלהם, ולחלקם הם זכאים כבר במעמד הגשת הבקשה להתקבל למקום העבודה.

החל מרגע הזימון לראיון העבודה זכאי כל מרואיין ליחס שווה וצודק. במהלך הראיון על המעסיק או המראיין לפעול בצורה צודקת ושוויונית ולספק למרואיין את כל המידע הרלוונטי אודות המשרה אליה הוא מתראיין, ובתומו לעדכן אותו במשך הזמן שדרוש לצורך קבלת ההחלטה האם להעסיקו.

עם קבלת העובד למקום העבודה, ייחתם הסכם עבודה, שבו צריכות להיות מפורטות זכויותיו המלאות של העובד, כולל ההטבות שמגיעות לו וכל תנאי המשרה אליה התקבל. וזוהי רק תחילת הדרך.

עו"ד דיני עבודה יכול לסייע רבות לעובדים, שרוצים לקחת אחריות ולדעת מה מגיע להם על פי חוק.

הגדלת סיכויי קבלת זכויות בעזרת עורך דין דיני עבודה תל אביב

עו"ד לדיני עבודה בתל אביב – כמו עו"ד אסתי עוקב תגדיל את סיכוייכם לממש את זכויות עובדים כמו קצבת תאונת עבודה / קצבת נכות / זכויות קבלן עצמאי:

ביושבנו כמשרד עורך דין דיני עבודה תל אביב יש למשרדנו מומחיות ייחודית בתחום זכויות קבלן עצמאי – קבלנים שעבדו שנים רבות זוכים לקבל מעמד של עובד שכיר על כל המשתמע כולל קבלת פיצויים מלאים ופיצויים מוגדלים, פנסיה, קרן השתלמות.

עורך דין דיני עבודה - התמחות בייצוג חברות, ייצוג מעסיקים וזכויות עובד מעביד

עורך דין דיני עבודה תל אביב יעניק לך עזרה ותמיכה לאורך כל התהליך

עו"ד דיני עבודה טובים ילוו אתכם לאורך כל השלבים הנדרשים לקראת קבלת זכויותיכם. 

עו"ד דיני עבודה כמו משרד עו"ד אסתי עוקב הם רבי ניסיון מול בתי הדין לעבודה, ומסייע ועומד לצדכם בכל התקופה

משרד עו"ד לדיני עבודה טוב,  כמו עו"ד אסתי עוקב שתתמוך בכם – תחזק אתכם, ותאבק עבורכם למען מימוש זכויותיכם. משרדנו שם דגש על יחס אישי ופרטני ללקוחותיו ומתן מענה וליווי צמוד לכל אורך הדרך.

 

עורך דין דיני עבודה לעובד ולמעביד

לא רק העובדים זקוקים לייצוג, וכיום החוק נוטה להגן גם על המעסיקים מפני תביעות עובדים. אם אתם זקוקים לייעוץ או לייצוג מקצועי משרדה של אסתי עוקב, עורך דין דיני עבודה בתל אביב ישמח לסייע לכם.

ייצוג מעסיקים בדיני עבודה

בשל ניסיון רב של משרדנו 17 שנים בייצוג מעסיקים זכה משרדנו בעשרות תיקים לחלץ את המעסיק מתביעות ענק שהגישו התובעים את מעסיקיהם.

אם אתה כמעסיק קיבלת כתב תביעה מעובד – משרדנו מומחה בהתוויית אסטרטגיה שתגן עליך כך שלא תידרש לשלם לעובד דבר שאינו זכאי לו .

ייצוג עובדים בכירים בדיני עבודה

אם אתה עובד בכיר מנהל מחלקה, מנכל, סמנכ״ל, מנהל סניף, עובד הייטק – מעסיקים נוטים לא לשלם גמול שעות נוספות בטענה שמדובר במשרת אמון אישי או שלא ניתן לפקח על שעות העבודה – כיום פסיקת בתי הדין השתנתה בסוגיה זו ועובדים רבים זכאים לקבל תגמול עבור שעות נוספות למרות בכירות התפקיד.משרדנו מציע ייצוג בכירים בדיני עבודה ויעמוד על מימוש זכויותיך מול המעסיק.

אם אתה עובד בכיר שפוטר ללא שימוע. או שהתפטרת עקב נסיבות שלא היו בשליטתך או נסיבות שהמעביד אילץ אותך להתפטר בשל הרעת תנאים, פגיעה בשם , התנכלות, קיצוץ סמכויות , הנחתת מעמד מקצועי – משרדנו מומחה במיצוי זכויות לפיצויים מוגדלים.